Jak Schudnąć

Chcesz Mieć Hollywoodzkie Ciało? Uważaj Na Ten Błąd!

By  | 

atrakcyjne ciało

Hollywoodzkie produkcje całkiem często sprawiają, że w naszych głowach pojawia się myśl typu „Ten aktor ma naprawdę fajną sylwetkę. Też chciałbym taką”. I w sumie jest to fajne zjawisko, gdyż dzięki niemu znacznie więcej mężczyzn dba o swój wygląd. Problem w tym, że spora część z nich popełnia pewien błąd, który skutecznie zmniejsza szanse na wypracowanie atrakcyjnego ciała.

Co konkretnie mam na myśli?

Chodzi o następujący tok rozumowania: znajdę sobie w sieci dokładny trening i dietę aktora X do filmu Y, zacznę żyć według tych informacji i będę wyglądał jak gwiazda filmowa.

Powyższe zjawisko było świetne widoczne, gdy na kinowe ekrany wszedł „Podziemny krąg”. Nagle mnóstwo mężczyzn zamarzyło o ciele, jakie zaprezentował w nim Brad Pitt. W efekcie po sieci zaczęło krążyć mnóstwo zapytań odnośnie diety i treningu jakie stosował w tym czasie nasz aktor.

Podobna sytuacja miała miejsce po premierze kolejnego męskiego filmy, jakim jest „Trzystu”. Właśnie dzięki niemu na modzie zyskały spartańskie treningi, które miała dawać super ciała, jakie mogliśmy podziwiać w filmach.

Oczywiście mógłbym tak długo wymieniać, ale nie ma to większego znaczenia dla nas.

Znaczenie ma dla nas fakt, że po kilku tygodniach stosowania takiego podejścia efekty zazwyczaj są rozczarowujące.

Zastanawiasz się, dlaczego Twój plan nie zadziałał? Widzisz, wszystko wynika z tego, że zapomniałeś o kilku „drobiazgach”.

Po pierwsze ciało aktora X nie jest Twoim ciałem, więc nie masz żadnej pewności, iż jego „oficjalny” plan działania przyniesie Ci takie same efekty.

Po drugie większość aktorów jest tak dziana, że zazwyczaj mają swój własny zespół ludzi dbających o ich formę. Porządnego trenera osobistego, dokładnego dietetyka, która bawi się w liczenie kalorii i każdego grama białka oraz prywatnego szefa kuchni dbającego o to, by jedzenie było pyszne. Do tego jeszcze dorzuć masażystę i wszelkie inne cuda, które wspomagają regenerację, spalanie tłuszczu i budowanie mięśni w maksymalnie krótkim czasie.

Po trzecie nasz aktor X nie musi się przejmować problemami, jakie męczą nieustannie typowego Kowalskiego, a jak wiadomo stres ma ogromny wpływ na szybkość regeneracji i wzrostu ciała po solidnym wysiłku.

Po czwarte w większości przypadków poziom motywacji wśród aktorów jest znacznie wyższy, niż u typowej osoby, która postanawia poprawić swoją sylwetkę. U przeciętnego mężczyzny poziom motywacji strzela w górę po obejrzeniu filmu i z każdym tygodniem niestety spada.

Z kolei w przypadku gwiazdorów dbanie o wygląd ciała idzie w parze z wpływami pieniędzy na konto. Jeśli aktor nie wygląda dobrze na ekranie, to ilość oferowanych ról zdecydowanie topnieje. Chyba nie muszę pisać, jak dobrym motywatorem  jest pieniądz.

Po piąte mają oni nieograniczony dostęp do najlepszych oraz najsilniejszych suplementów poprawiających wygląd ciała i nie mówię tutaj tylko o legalnych substancjach. Oczywiście nie twierdzę, że każdy aktor z dobrym ciałem stosuje nielegalne substancje, ale na tym rynku jest ogromna konkurencja, więc żeby przetrwać ludzie zrobią naprawdę wiele.

Osobiście nie mam nic do osób stosujących substancje zakazane, ale drażni mnie gadanie w stylu „dorobiłem się tego naturalnie”, jeśli nie jest to prawdą. Takie coś negatywnie wpływa na przekonania osób, które próbują do czegoś dojść drogą naturalną.

Po szóste tak naprawdę nie masz pojęcia, jak w rzeczywistości wygląda typowy dzień danego aktora. Osoby i gazety obiecujące hollywodzkie ciało w 4 tygodnie również o tym nie wiedzą, więc nie wierz im ślepo.

Podsumowanie

Stosowanie diety i treningu aktora X nie doprowadzi Cię do wyglądu X.

Oszczędź sobie rozczarowań i nie marnuj swojego czasu oraz energii. Lepiej skup się na tym, by zostać najlepszą wersją samego siebie, a nie marną kopią kogoś innego.

PS. Jeśli chcesz podejść do tego tematu z głową, to koniecznie zapoznaj się z programem „DNA Transformacji”.

dieta dla mężczyzn

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *