Wszystko O Testosteronie

Jak Zwiększyć Hormon Wzrostu (Sprawdzone Metody)

By  | 

jak zwiększyć hormon wzrostu

Jak Zwiększyć Hormon Wzrostu Bez Ryzyka Dla Zdrowia

Produkcja hormonu wzrostu podobnie jak testosteronu spada z wiekiem.

Zdrowy poziom tego hormonu wpływa korzystnie na atrakcyjność męskiej sylwetki (mam na myśli budowę mięśni i palenie tkanki tłuszczowej).

Niestety te dwie korzyści sprawiły, że wiele osób decyduje się dostarczać go do ciała w sztuczny sposób. Nie muszę chyba mówić, że niesie to za sobą sporo zagrożeń. Jednak wielu ludzi nie wie, że na jego poziom możemy również wpływać w naturalny sposób. Oczywiście nie zobaczymy tutaj tak drastycznych efektów, ale za to nie stwarzamy zagrożenia dla zdrowia. Niski hormon wzrostu wpływa również na niższe libido, uczucie zmęczenia, zmniejszenie gęstości kości czy problemy natury emocjonalnej. Dlatego dziś podam kilka sposobów na to, jak zwiększyć hormon wzrostu naturalnie.

Doceń Ważność Snu

Największe ilości hormonu wzrostu są produkowane w nocy, więc jeśli zarywasz nocki, odbija się to na poziomie tego hormonu. Musisz również wiedzieć, że insulina tłumi hormon wzrostu, więc jeśli kładziesz się z pełnym brzuchem, to nie licz na optymalną produkcję hormonu wzrostu. Postaraj się również nie pić kawy w drugiej połowie dnia. Pamiętaj, że duże ilości białka również powodują wzrost poziomu insuliny.

Spuść Powietrze Z Opony

Zrzucenie kilku kilogramów wpłynie korzystnie na poziom hormonu wzrostu. Wynika to z faktu, że ludzie z większą wagą mają wyższe poziomy insuliny w organizmie, a to przekłada się na tłumienie hormonu wzrostu. Do tego zrzucenie kilku kilogramów przełoży się również na wyższy testosteron oraz wiele innych korzyści zdrowotnych.

Doceń Moc Detoksu

Zadbaj o oczyszczenie swojej wątroby. Nie docenisz efektów wysokiego hormonu wzrostu, jeśli Twoja wątroba będzie w kiepskim stanie. Sposobów jest wiele, po prostu poczytaj. Gwarantuję, że efekty Cię zaskoczą. Chociaż nie namawiam do suplementów, to w tym miejscu naprawdę warta zainteresowania jest spirulina.

Rzucaj Złomem

Trening siłowy również potrafi zwiększyć poziom hormonu wzrostu. Zasady są podobne jak w przypadku zwiększania testosteronu. Krótki, ciężki i intensywny trening z obowiązkowym uwzględnieniem nóg.

Ogranicz Cukier

Cukier jak zapewne większość osób wie, podnosi poziom insuliny, więc mamy zapewnione tłumienie testosteronu oraz hormonu wzrostu. Rzecz jasna są lepsze i gorsze pory w ciągu dnia na zwiększenie poziomu insuliny, ale to temat na inny raz. Dodam jeszcze, że tak naprawdę cukier, który wsypujemy do swojej porannej kawy lub dostarczamy z większością przetworzonej żywności jest dla ciała toksyczny i mocno uzależnia.

Uśmiechnij Się

Na koniec coś zaskakującego. Jedno z przeprowadzonych badań wykazało, że obejrzenie śmiesznego, godzinnego filmu podnosi poziom hormonu wzrostu o 87% w porównaniu z grupą kontrolną.

Działaj

Już wiesz, jak zwiększyć hormon wzrostu, ale to tylko połowa sukcesu. Teraz ruch należy do Ciebie. Widzisz, masa ludzi zatrzymuje się na poznaniu teorii. Często daje to poczucie, że zrobili coś dla siebie, jednak w rzeczywistości w ich życiu nie zachodzą żadne zmiany. Ty bądź lepszy!

PS. Zainteresuj się również tym poradnikiem, by zadbać o testosteron.

2 Comments

  1. Rafał Sachanowicz

    Kwiecień 5, 2016 at 2:42 pm

    Raczej tylko przez poprawę postury :)

  2. Patryk

    Marzec 25, 2016 at 7:35 pm

    Mając 22 lata można zwiększyć wzrost? Jest szansa? :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *