Męskie Zdrowie

Jak Zwiększyć Libido (4 Skuteczne Sposoby)

By  | 

jak zwiększyć libido

Kilka Pomysłów Na To Jak Zwiększyć Libido

Jednym z istotnych czynników dotyczących męskiego życia jest libido. W efekcie warto dowiedzieć się, jak zwiększyć libido i utrzymać jego zdrowy poziom. W końcu chyba każdy mężczyzna chciałby mieć ochotę na seks najdłużej, jak to tylko możliwe. Niestety wraz z wiekiem oraz złym stylem życia libido spada, a wtedy mogą pojawiać się nieprzyjemne problemy. Jeśli nie chcesz, by w łóżku zastąpił Cię Twój listonosz, lepiej dowiedz się, jak zwiększyć libido.

Dzisiejszy wpis będzie bardziej w stylu – czego należy unikać, aby nasza sprawność seksualna była możliwie najlepsza i służyła jak najdłużej. Zdaję sobie sprawę, że przedstawionych niżej czynników nie można całkowicie wyeliminować z życia. Po prostu postaraj się zrobić cokolwiek w opisanych obszarach. Nawet małe zmiany potrafią zrobić dużą różnicę. Oto cztery bardzo skuteczne metody, które mówią jak zwiększyć libido:

Jak Zwiększyć Libido Przez Relaks

Problemy w pracy, finansach czy też rodzinie sprawiają, że ciało odczuwa nie tylko stres psychiczny, ale z czasem również będzie zmęczone fizycznie. Takie zjawisko potrafi w ogromnym stopniu odbić się na chęci do seksu. Postaraj się każdego dnia znaleźć chociaż chwilę na praktykowanie jakiejś formy relaksu. Dla mnie w czołówce znajduje się medytacja, zabawy z gitarą, a wieczorem dobra muzyka. Na temat stresu pisałem również tutaj.

Jak Zwiększyć Libido Przez Aktywność

Aktywność fizyczna to podstawa. Nie możesz siedzieć ciągle na swoich czterech literach. Ruszaj się, uprawiaj sport i ciesz się ochotą na seks! Jest tylko tyle dyscyplin mniej i bardziej wymagających, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet codzienny poranny spacer przez pół godziny, potrafi zdziałać wiele dobrego dla Twojego organizmu. W tym miejscu warto również poruszyć temat nadwagi. Duża ilość tkanki tłuszczowej to nie tylko mniej atrakcyjne ciało, które może wpływać na Twoją samoocenę, a w efekcie chęć do seksu. Tkanka tłuszczowa zwiększa również przemianę żeńskich hormonów w męskie. Dzieje się to za sprawą aromatazy (więcej tutaj).

Jak Zwiększyć Libido Przez Styl Życia

Ciągły kontakt z ksenoestrogenami, których większość osób nawet nie jest świadoma. Zażywanie leków na depresję i nadciśnienie. Wszystkie te rzeczy zwiększają w ciele poziom żeńskich hormonów.Wysoki poziom żeńskich hormonów, to niski testosteron, a wtedy możesz cieszyć się masą problemów w tym kiepskim libido i problemami z erekcją.

Jak Zwiększyć Libido Przez Dietę

Żywność ogromny wpływ na życie seksualne mężczyzn. Dużo ilość soli, cukru i tłuszczy trans w diecie. Zagwarantują każdemu mężczyźnie problemy, by stanąć na wysokości zadania. Soja, puszkowana żywność oraz częste spożywanie alkoholu również dorzuci swoje pięć groszy. Przy okazji alkohol wypłucze z Ciebie cynk oraz utrudni usuwanie toksyn z ciała w tym sztucznych żeńskich hormonów.

(MAŁA REKLAMA: Zastanawiasz się, jakie produkty powinieneś wybierać, by jeść jak mężczyzna? Pobierz gotową listę zakupów. Przestań rozmyślać i zacznij działać! Pobierz Tutaj )

dieta dla mężczyzn

Słowo Na Koniec

Właśnie otrzymałeś porcję wiedzy o tym jak zwiększyć libido. Stosuj się do niej, a na pewno nie usłyszysz żadnych skarg ze strony swojej kobiety, która wbrew pozorom uwielbia seks bardziej niż Ty! Jeśli twierdzisz, że tak nie jest, to lepiej się zastanów, czy to faktycznie w niej leży wina…

PS. Chcesz poznać więcej metod zwiększania testosteronu? Koniecznie przeczytaj poradnik, który pobierzesz w tym miejscu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *